One-Timer PU Roll Up Passing Kit

One-Timer PU Roll Up Passing Kit je špeciálna roll-up plastová podložka pre nácvik streľby a stickhandlingu. Najväčšia tréningová podložka na trhu! S HFL Shooting Pad Extreme máte viac priestoru na stickhandling, streľbu, nácvik vhadzovanie a tréning prihrávky.

Ďalšie podrobnosti

Novinka

skladom

175,00 €

One-Timer PU Roll Up Passing Kit je špeciálna roll-up plastová podložka pre nácvik streľby a stickhandlingu. Najväčšia tréningová podložka na trhu! So ShotPad Extreme máte viac priestoru na stickhandling, streľbu, nácvik vhadzovanie a tréning prihrávky.

One-Timer HFL Roll Up Passing Kit sa ľahko zroluje a tým umožňuje ľahký transport.

Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Rozmery sú 2,0m x 1,0m .

One-Timer nahávač

Nový One-Timer nahrávač je perfektná pomôcka pre hráčov, ktorí hľadajú tréningovú pomôcku pre zlepšenie prihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráčovi simulovať herné situácie v pohodlí vlastného domova alebo kdekoľvek mimo ľadu. Pomocou nahrávača zlepšíte prihrávky, príjem puku a streľbu z prvej. Už nebudete mať tvrdé ruky. Po pár tréningoch uvidíte rozdiel!


One-Timer jednoducho pripevníte na streleckú podložku. Tréning prihrávky nebol nikdy jednoduchší. Posuňte vaše schopnosti na ďalšiu úroveň.

One-Timer má skvelé vlastnosti v porovnaní s cenou!