Syntetický ľad XTRAICE - V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Novinka

Externý sklad

0,00 €

Firma XTRAICE pôsobí na trhu od roku 2003 a vo viac ako 70 krajinách vo svete. Ponúka len tie najkvalitnejšie služby a poskytuje len vysoko kvalitné produkty. My Vám ponúkame naše štandardné a najpredávanejšie ľadové plochy, ktoré predávame po celom svete! Môžeme Vám ponúknuť širokú škálu tvarov a veľkostí umelej ľadovej plochy, aby presne zodpovedala Vášmu projektu! V posledných rokoch firma nainštalovala plochy v 74 krajinách po celom svete, inštalovala plochy v destináciách  ako je Disneyland a spolupracuje s tímami NHL,  ako je Detroit Red Wings, Florida Panthers a Washington Capitals. My ako výhradný zástupca tejto značky pre našu krajinu, sme hrdí na firmu XTRAICE, nakoľko sa stala víťazom niekoľkých medzinárodných prestížnych ocenení! Firma XTRAICE je jediná spoločnosť na svete, ktorá vyrába syntetický ľad a získala ISO9001 & 14001 Certifikáciu!

Firma XTRAICE bola založená s cieľom rozvíjať najlepší a svetový syntetický ľad! Od roku 2003 investovala veľa prostriedkov na vedcov vo svojom obore, na ich výskum, aby  rozvinuli tento unikátny produkt pre všetkých ľudí po celom svete! Na vývoji sa tiež podieľali špičkoví športovci, aby rozvíjali tento unikátny produkt! Používa len tie najkvalitnejšie materiály najvyššej molekulárnej štruktúry a tie najmodernejšie technológie. Firma sa sústredí sa na dve hlavné oblasti:
1. Dosiahnuť ten najlepší koeficient trenia
2. Predĺžiť čo najdlhšiu životnosť výrobkuNajčastejšie kladené otázky :

Možem korčuľovať na syntetickom ľade v klasických korčuliach na ľad?
Áno.

Čo so škrabancami na XTRAICE paneloch? Je možné zbrúsiť panely?
Nemusíte mať žiadne obavy z poškriabania. Nikdy nebudú mať vplyv na funkčnosť ľadu a ani na výzor! XTRAICE má veľmi vysokú hustotu materiálu a škrabance sú len povrchné, nikdy nezájdu do hĺbky! Teoreticky by ste mohli zbrúsiť  panely, ale už po niekoľkých hodinách budú vyzerať opäť rovnako ako po korčuľovaní!

Môže byť použitý XTRAICE pod holým nebom?
Áno, XTRAICE môže byť nainštalovaný v akomkoľvek prostredí a môže byť použitý v takmer každom počasí. Vďaka svojej jedinečnej UV ochrane môžete využívať XTRAICE pri teplotách od -80 ° C do 100 ° C  bez zmeny vlastností a farby na povrchu!

Čo sa stane, keď prší alebo sneží?
Dážď alebo sneh nepoškodia XTRAICE ľad. Ani voda neznižuje jeho funkčnosť. Sneh jednoducho odstránite z povrchu a funkčnosť ľadu je opäť jedinečná.

Aký druh údržby XTRAICE vyžaduje?
Veľmi jednoduchý! Je potrebné, aby ste jeden krát za deň odstránili nečistoty čistiacim strojom, alebo zmetákom. Potom každých 7-10 dní, za mokra očistiť povrch pomocou čistiaceho stroja s otočným diskom. Používajte len pH neutrálny čistiaci prostriedok!

Aký povrch je najvhodnejší?
Akýkoľvek povrch je dobrý, ak je plochý a tvrdý. Preto môžete vytvoriť Vaše ihriská priamo na betóne, dreve, asfalte, alebo môžete ako podklad použiť aj mramor.

Je možné si nalepiť reklamný banner na mantinely?
Áno, je to možné. Naše mantinely sú špeciálne navrhnuté tak, aby na nich držal reklamný baner.

Aká je životnosť výrobku? Ako dlho ho môžem využívať?
Životnosť výrobku je minimálne 20 rokov pre verziu Pro, a minimálne 12 rokov pre Lite verziu. Dávame 12 ročnú záruku na verziu PRO a 6 ročnú záruku na verziu Lite.

Aká je doba dodania? Doba dodania záleží na veľkosti plochy, a tiež na vyťaženosti výrobných liniek. Pre presný čas dodania nás prosím kontaktujte.